خرید ویپ  ,لمینت متحرک دندان  ,خرید گوی موزیکال  ,خرید آبنما  ,نازل کرتین  ,نازل پرده آب  ,خرید مانتو  ,خريد فرش ماشينى  ,Covid 19 Clinic testing and vaccination  ,طراحی وب سایت  ,آموزشگاه خیاطی  ,آبنما خانگی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,
الگوريتم هاي گوگل 

سئو ماركتينگ

سئو ماركتينگ

الگوريتم دزد دريايي گوگل چيست؟

۹ تير ۱۳۹۹
۰۶:۰۶:۱۱
اميري

الگوريتم دزد دريايي گوگل

 

الگوريتم دزد دريايي گوگل يا همان Google Pirate نام يكي آپديت هاي الگوريتم موتور جستجوي گوگل است كه در آگوست سال 2012 با هدف جريمه كردن و يا زير آوردن رنك سايتهايي كه از آنها شكايت شده و قوانين كپي رايت را نقض كرده اند انجام شد .

نام اين به روز الگوريتم گوگل در بالا Emanuel Update بود كه در حقيقت از نام يكي افراد بانفوذ در هاليوود در آن مستعمل بود كه در سميناري از واژه و كلمه دزد دريايي براي دزديده شدن محتوا استعمال كرده بود . گوگل پس از مدتي براي بيشتر قابل فهم و شعور بودن نام آپ تو ديت , آن نام را به دزد دريايي گوگل تغيير و تحول بخشيد .

 

جهت باصرفه سازي براي موتورهاي جستجو يا باصرفه سازي سايت , پيشنهاد ميشود كه از محتواي جديد و غير تكراري و موثر براي كاربران به كارگيري نمائيد و در صورت استعمال از محتواي ديگر افراد بدون كسب اجازه از آن‌ها , ممكن است با جريمه گوگل مواجه شويد .

 google_pirate

 


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ">،
[ ۱ ]
اين روزها استفاده از خدمات سئو، ديدن يك آموزش سئو حرفه اي، مشورت با يك كارشناس سئو و فهميدن اين موضوع كه اصلا سئو چيست، كار خيلي سختي نيست! اگر دوست داريد كه با يك مشاور سئو حرفه اي صحبت كنيد تا شما را در اين زمينه به بهترين شكل ممكن راهنمايي كند، بهترين گزينه اي كه مي توانم به شما معرفي كنم، اسماعيل سحاب است. اسماعيل سحاب با يك رزومه قوي در زمينه سئو مي تواند به مشا كمك كند كه به صفحه اول گوگل برسيد! از اينجا با اسماعيل سحاب تماس بگيريد.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سئو ماركتينگ است. || طراح قالب monoblog.ir